DSC_1412

Royal Cam LTD ŞTİ, Türkiyedeki cam sektörünü her alanda daha modern makine ekipmanlarıyla ve kaliteli bir şekilde geleceğe taşıma amacı ile 2014’te kurulmuştur. Şirket kurucularının disiplinli çalışmaları , ticaret ahlakı ve kaliteye bağlı kalmaları  Royal Cam’ın gelişimini hızlandırmıştır. Kısa süre içerisinde ismini sektöre duyuran Royal Cam saygın bir müşteri kitlesi elde etmiş, Şişecam ın ve Düzce camın bayiliklerini de alarak kurumsal kimliğini kanıtlamıştır.

Şirket misyon olarak Sektördeki konumunu geliştirmeyi, Pazar payını artırmayı, müşteri memnuniyeti ve sadakatini sağlamayı benimsemiştir. Doğru fiyat oranını sağlayarak kaliteli ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı ise  kendine vizyon edinmiştir.

 

Bu amaçlar doğrultusunda en iyi çözümü; en modern , en hızlı şekilde sunmayı kendine prensip edinen Royal cam deneyimlerini iddialı duruşu ile birleştirerek küresel pazarda yer almayı hedeflemektedir. *

Hasanoğlan Organize Sanayi Bölgesinde 5786 m2 lik  alanda üretimine devam eden Royal Cam güçlü kadrosu ve yenilikçi, modern düşünce yapısı ile hız kesmeden gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir.